Actueel weer Rijssen (west)
Laatste update: 2026-05-02 om 14:43 uur
| Temperatuur | 26.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.3 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 15.8 km/u om 13:30 u |
| Minimum temp. | 7.3 °C om 06:39 u |
| Maximum temp. | 26.9 °C om 13:47 u |
| Windchill | 31.0 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 11.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 40.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:01 u |
| Zon onder | 21:01 u |